TRANSPARENCY

Bir kelebeğin kanadındadır yaratıcılık bazen, bazense bir zarın ipeksi dokunuşunda. Şeffaf ama sağlamdır. Transparanın yokluk etkisinin flörtöz haliyle sarar, bütün tutar tüm varlığıyla ve vücutta şekil bulur tüm yokluğuyla.

Şeffaf dokumaların hissiyle yumuşatılmış minimalist dokunuşlar ve belli belirsiz izlerin görkemiyle yokmuş izlenimi veren seksapellik.. Ara detaylarla şekil bulan ve renklenen silüetlerin hikayelere eşlik etmesi, oluştuğu formlarla hayat bulması görülmeye değer.

Cesareti özgüvenle harmanlamalı şeffaflığı taşımak için. Elegant dokunuşlarla silüete anlam yüklemeli, anlatmalı kadının ruhunu. Çünkü içi dışı bir kadınlardır onlar. Özgüvenleri yerinde ve belki de biraz üzerinde desem fazla olmaz.

Kimi zaman flu dokularla gizemli bir duruş sergiler kadın, kimi zaman renkleri harmanlar şeffaflıkla ve kimi zaman dokular hareketlenir, şekil bulur. Çiğ tanesi berraklığında ipeksi dokunuşlarla hayat verircesine ve hafif kıvrımlarla donatılmış eşsiz renklerin buluşmasını izleyebilirsiniz bu yıl.

 

Sportif tasarımların cesur etkilerine değinmeden olmaz.Örneğin ;kağıt etkisi yaratan sportif dokuların yanında farklı alternatiflere değinirsek, çiçek bahçesi hissiyle pastel renklerin hakimiyetindeki doğallığın tenle buluşmasının eşsiz keyfi günlük hayatta da çıkarılabilir.

 

 

Moda kurbanı olmadan, kararında trend dokunuşları birleştirmeyi iyi bilen her kadın fark edilmeyi hakkediyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir