MODA = DÖNGÜ

 

Moda tekrarlanan bir döngü; fakat her döngüde yeni yorumlamalar, mevsimsel  uyumlamalarla yepyeni bir soluk kazanıyor. Kendini tekrarlıyor gibi görünse de yeni tasarımlarla farklı boyutlar keşfediyoruz. Her yıl yenilenen muazzam renk skalasıyla kumaşlara hayat veriyoruz yeniden. Tekrar canlanıyor ,dinamizmin doruklarından romantik geçişlere şahit oluyoruz.                 Giyinmek bizler için artık sosyal yaşamımızda yerimizi  belirleyen unsurların başında geliyor.

                                               Peki doğru giyinmek için nelere dikkat ediyoruz?

117 - KopyaYaşımız, yaşama şeklimiz, kazancımız, ikamet ettiğimiz muhit ,tercih ettiğimiz mekanlar vs. bunların hepsi giyinme tercihlerimizi şekillendiren öğelerden birkaçı. Şunu söyleyebilirim ki önümüze çizdiğimiz, ilerlemek istediğimiz yol dahi giyim tarzımızı etkileyen faktörlerden biridir.

Özellikle son yıllarda hepimiz giyimimize daha çok özen gösteriyoruz.Modaya dair ne varsa daha çok takip ediyor ve daha bilinçli hareket etmeye çalışıyoruz.

 

7c93f73b02a5b8fdeae5dd470b430808Fakat zaman zaman öyle bir duruma geliyoruz ki, işin içinden çıkamıyoruz. Kararsızlıklar, endişeler yaşanıyor. Başka bir göze ihtiyaç duyuyoruz öyle değil mi?

İşte bu aşamada STİL ÖNERİLERİM köşemizde soracağınız her soruya titizlikle cevap vermeye çalışacağım.

giriş 1 foto 3a Bugünden itibaren trend analizleri, moda renkler ve çizgiler , stil önerileri ,moda haberleri ve daha birçok konunun yanı sıra, sanata dair –sergiler-temsiller – daha birçok konuyu sizlerle paylaşmanın çok keyifli olacağına inanıyorum.

Trendi benimle takip etmeye ne dersiniz..

Mutluluk sizinle olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir