MARSALA BİZİ SARIP SARMALA

2015 Rengi MARSALA

Bir Sicilya kasabası olan Marsala,aynı zamanda tatlı bir İtalyan şarabı..Marsala’yı  görüp etkilenmemek mümkün mü? Şık, sıcak, zengin, egzotik, albenisi yüksek bir his uyandırıyor içimizde.Bu çok yönlü rengi modanın her alanında uygulamak oldukça kolay. Skalanın içinde her  yaşa uyum sağlayacak tonlar da mevcut.

original

 

Bu ton aynı zamanda seksi,davetkar bir his barındırıyor içinde. Baştan çıkarıcı sıcaklığıyla kadınlar ve erkekler bu sene çekiciliğini bir kat daha arttıracağa benziyor.

 

 

Sephora-and-Pantone-2015-Marsala-Color-of-the-Year-Capsule-Collection-Bold-Marsala-Mascara-and-Brow-Highlighter marsala-beyaz-puanli-bordo-kravat-9562-50-O

 

 

2015’de bu rengi çokça göreceğimiz aşikar. Tekstilden deriye, endüstriyel tasarım, iç giyim, ev tekstili, ayakkabı-çanta, gece kıyafetleri  ve aksesuarlarda, kısacası her yerde bu sıcak ton hepimizi sarıp sarmalayacak. Zaten 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında da şimdiden hepimizi etkisi altına almış durumda. Soft ve uçuk renkleri, Marsala ile kombinleyerek sıcaklaştırabilirsiniz,bu tonlarla çok iyi gider. Makyajda da birçok cilt tonu için uygun ve oldukça fonksiyonlu.Farklı varyasyonlarla oje,ruj, allık, ve göz makyajında da kullanabilirsiniz.

 

Baharın ve yazın tadını bu harika renk ve varyasyonları ile doyasıya yaşamaya hazırız öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir