MEZUN OLUYORUM

 

Okulların kapanmasına çok az bir süre kaldı ve herkesi mezuniyet balosunda ‘’Ne Giymeliyim?’’  telaşı sarmış durumda. Her genç kız ve her genç  erkek en şık olma için seçimlerini iyi yapmaya çalışıyorlar malum.Kendi tarzını yansıtmak isteyenler için hazır kıyafetlerin yanı sıra özel tasarımlar da genç kız ve erkeklerin imdadına yetişiyor.Bu yıl soft renklerin dışında rengarenk desenlerden tasarımlar da görüyoruz.Açıkçası seçenekler oldukça fazla ve içinden kendi tarzını yansıtan seçimler yapmak oldukça zor gibi..

 

Bu tarz geceler için minimalist çizgilerin her zaman ön plana çıktığını düşünüyorum ben.Mini elbiseler her zaman biraz daha fazla tercih edilen tarzlar arasında; fakat maxi ve midi boylarda da harika tasarımlar var.

 

Kıyafetle birlikte diğer ayrıntıları da es geçmemek lazım.Ayakkabı,aksesuar,saç-makyaj kıyafeti tamamlayıcı unsurlar;fakat kıyafetinizin önüne geçmeyen seçimler olmalı.Örneğin; minimal çizgide bir couture tasarımı bu yılın trendlerinden şık bir broşla hareketlendirebilir,yine  abartıdan uzak saç-makyajla gecenin en şık hanımları arasında yerinizi alabilirsiniz.

 

Erkeklerin de bu yıl daha şanslı olduğunu düşünüyorum, çünkü alternatifler bu yıl oldukça fazla..İtalyan stili bir takım,şık detaylandırılmış bir gömlek ve aksesuarlarla kombini tamamlayabilirsiniz.Ayakkabı konusunda da oldukça fazla seçeneğe sahipsiniz beyler..

 

Şimdiden bol eğlenceler diliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir